0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41
Keçiören Nakliyat Keçiören Asansörlü Nakliyat Keçiören Evden Eve Nakliyat

Kıbrıs Nakliyat

1980′lı yıllardan beri kurumsal bir firma olarak Kıbrıs evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuş ve teknolojik gelişimlere de ayak uydurarak ev taşımacılığı işlerinizde en üst düzey çalışma şeklimizle sizlere destek vermekteyiz.

Evden eve nakliyat sektörü diğer nakliyat (parsiyel, kuru yük, uluslar arası taşıma gibi) hizmetlerinden çok farklıdır. Evden eve taşımacılık işlerinin en önemli özelliği eşyaların kırılabilme, çizilebilme özelliği olduğu için daha itinalı ve dikkatli taşıma yapılması gerekmektedir. Eşyalara uygun araçlar, paketlemeler, ambalajlamalar gibi tüm işlemler özenle yapılmak zorundadır. Çünkü taşınan malzeme her zaman hassas olan ev eşyasıdır.

Kıbrıs  evden eve nakliye konusunda sizlere en kaliteli hizmeti, en doğru şekilde sunmak, tecrübemizin ve birikimimizin doğal bir sonucudur. Yüksek standartlı kalite anlayışımızı hizmetlerimize yansıtabilmenin getirdiği müşteri memnuniyeti, kurumsal hedef ve stratejimizin temelini oluşturmaktadır.

Profesyonel ev nakliyesi hizmetimizle, tam kadro destek veren firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Kıbrıs Evden Eve Nakliyat, taşımacılık alanında geçmişten bu zaman kadar gelişen teknoloji ile kaliteli malzemeler ile ev eşyalarınız düzenli bir şekilde paketlenerek güvenli bir taşımaya zemin hazırlanır.

taşımacılıktır. Asansörlü taşımacılık müşteriler tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan bir hizmettir. Birçok avantaja sahiptir. Ev eşyalarınızın rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Kıbrıs evden eve nakliyat hizmetinde %100 güveni sağlayan, kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçeneği ile elimizden gelen her türlü desteği vermekteyiz. Ev nakliyesi işlerinizde lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Keçiören Nakliyat 2014