0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

KIRIKKALE NAKLİYAT


Ev Taşıma Konusunda İlkeli Hizmet

Kırıkkale nakliyat olarak her türlü nakliye işlerinizde bu bölgede sizlere hizmet götürmeye devam ediyoruz. Özverili ve çalışkan personelimiz sayesinde nakliye işlerinizde gecikme olmadan zamanında teslimat yapmaktayız. Bu alanda bulunan rakiplerimizden farklı olarak kalitemizi ve üstün hizmetimizi gösterebiliriz. Sektördeki tecrübemiz ve yıllardır samimiyetli bir şekilde çalışmalarımızın ürünü olarak bunu kendimize ilke edinmiş olmanın gururunu yaşamaktayız. Nakliye işleri eski yıllara bakıldığında çok basit usullerle yapılmaktaydı. Bunun nedeni ise teknolojinin henüz bu kadar gelişmemiş olması ve sonuç itibariyle de ayrıntılı bir hizmetin gerekmemiş olmasıydı. Ancak günümüzde yüksek katlı binaların sayısının artması bu işleri oldukça zor hale getirmiştir. Ve de bu işi profesyonel anlamda yapan firmaların ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır. Kırıkkale halkına elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza hep bu yönde hareket ederek hız kesmeden Keçiören nakliyat olarak devam etmekteyiz.

 

Taşıma Konusunda Tüm Taleplerde Yanınızdayız

Kırıkkale nakliyat firması olarak hizmetlerimiz arasında; ofis taşıma, evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliye büro taşımacılık hizmeti ve nakliye alanında daha birçok hizmet ağı bulunmaktadır. Son model araçlarımızla da eşyalarınızı daha hassas bir şekilde taşıyarak hasar görmesini engellemekteyiz.

Kırıkkale Hizmetlerimize ilk olarak karşılığında her hangi bir ücret talep etmediğimiz ekspertiz hizmetimizle başlıyoruz. Bu hizmetimiz şehir içi adresleredir ve taşınma durumunuz hakkında bilgi almak ve bunun karşılığında ödemeyeceğiniz ücretin belirlenmesi içindir. Bu sayede sizlerle anlaşma sağlamak açısından fikir alışverişinde bulunuruz. Eğer nakliye hizmetimiz için ödeyeceğiniz ücret konusunda da anlaşma sağlarsak bu sayede nakliye işlemine başlıyoruz. Yahut ta araştırma yapıp sonra karar vermek isterseniz de bu da sizin bileceğiniz bir iştir ve saygı duyarak beklemeye koyuluruz.

 

Şehir İçi Ve Dışı Nakliye Hizmeti Sunuyoruz

Bu hizmetimizi aynı zamanda şehir dışı veya yine şehir içi nakliye işlerinizde telefonla vereceğiniz doğru bilgiler sayesinde de yapabilmekteyiz. Bu konuda sizden almamız gereken bilgiler; evin kaçıncı katta olduğu, binanın asansörünün olup olmadığı, taşınacak adreste asansör olup olmadığı, eşyaların miktarı ve buna benzer bilgilerdir. Kırıkkale nakliyat firması olarak nakliye ücreti konusunda anlaşma sağladığımız takdirde sözleşme adı altında bir evrak imzalıyoruz. Bu da yapılacak işlemlerin yazılı olduğu ve taraflar arasında bir sorun çıkması halinde devreye sokulacak olan bir evraktır. Şehirlerarası nakliyelerde ise sigorta yaparak eşyalarınızı güvence altına almanızı sağlıyoruz. Keçiören nakliyat firmamız, ambalajlama hizmeti sayesinde de eşyalarınızı en sağlam ve hasara uğramayacak şekilde taşımaktadır.

 

Keçiören Nakliyat 2014