0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Çayyolu Nakliyat

Nakliye işleri hayatınızda en az bir kere bile olsa uğraştığınız işlerdendir. Bir kereyle kurtarabilirseniz ne mutlu size ama kendimden örnek vereyim, 5-6 kez ev taşıdığım için biliyorum, sadece indir-bindir işleri bile 2 gününüzü çöpe atmanıza neden oluyor. Özellikle sürekli işleri olan ya da farklı problemler sebebiyle taşıma işlerine elinizi atamayanlardansanız resmen Çin işkencesi.

Böyle durumlarda işi profesyonellerin ellerine bırakmak en mantıklı seçenek olacaktır. Kullanılan araçlar sayesinde de kendi başınıza nakliye sırasında meydana gelen eşyalarda hasarlanmalar en aza inecektir. Daha da önemlisi ağır bir iş olması dolayısıyla vücudunuza en beklenmedik bir anda zarar verebilirsiniz.

Nakliye işlerini her ilde yapan profesyonel işletmeler vardır. Örneğin bu yazı Ankara’da yaşayanlar için Çayyolu Nakliyat hakkında bir yazı olsun ve siz de kendiniz için bu yazıyı kendi ilinizdeki bir nakliye şirketi hakkında düşünebilirsiniz.

Ankara, Yenimahalle merkezli firma sayesinde taşıma işlemlerinizi rahatlıkla profesyonel ellere bırakabilirsiniz. Baştan bir açıklama yapayım, bu taşıma işleri deyince aklınıza sadece ev taşıma gelmesin, ofis, iş yeri ve diğer nakliye ile ilgili gerek şehir içi gerekse şehirler arası nakliye hizmeti veren Çayyolu Nakliyat  ayrıca kurumsal alanda da taşımacılık adına anlaşmalar sağlayabileceğiniz firmalardan.

Kısaca hakkında kısmına bakacak olursak, firma yaklaşık 15 yıldır hizmet veriyor ve bir çok referansı mevcut.

Çayyolu Nakliyat firmasına GSM ve sabit hat numaralarından yedi gün yirmi dört saat ulaşabiliyorsunuz.

Keçiören Nakliyat 2014