0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Eski Alışkanlıklara Çayyolu Nakliyat İle Son Verin

Evden eve eşya taşımak her zaman​ yorucu bir iş olmuştur. Eşyaların zarar görmeden toparlanıp, kolilere düzgün sarılıp, yerleştirilmesi ve araçlara yüklenmesi saatlerce sürmesi ile taşınma telaşımızı bitkin düşerek ertesi güne ertelememize neden olmaktadır. Ayrıca yanlış ambalaj ile eşyaların paketlenmesi çok fazla hasara yol açmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın doğru yerleştirilmesi için nakliyat alanında işi bilirkişilerden yardım almanız işinizin kolaylaşmasını sağlar. Nakliyat üzerine çok sayıda firma şehir içi ve dışı eşya taşımaktadır. Firmamız Çayyolu nakliyat olarak yılların verdiği tecrübe ile uzmanlaşan ekibi kaliteli taşıma hizmeti vermektedir. Değer verdiğiniz eşyalarınıza özverili ve pratik çözüm üreterek, küçük parçalarda dâhil nakliyat işlemlerinizde yardımcı olmaktayız. Evden eve eşya taşımacılığında profesyonel hizmet ile güvenli nakliyat gerçekleştirmekteyiz.


Çayyolu Nakliyat İle Eşyalarınız Şehir İçi Ve Dışı Özenle Taşınır  

Kurumsallığımız ile eşya nakliyat alanında siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasına özen göstererek kısa sürede taşıma gerçekleştirmekteyiz. Çayyolu nakliyat olarak evden eve düzenli ve planlı eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Firmamız profesyonel ekibi ile eşyaların ambalaj ve yüklenme sırasında çizilme ve kırılma olamaması için dikkatli çalışmaktadır. Öncelikle firmamız nakliyat işlemini gerçekleştirmeden analiz yapıp, hiç bir hataya yer vermemektedir. Firmamız eşyalarınızı uluslararası standartlara sahip olan depolarda muhafaza etmektedir. Nakliyat alanında​ kullandığımız depoların her zaman ferah ve temiz olmasına dikkat etmekteyiz. Bilkent taşıma alanında profesyonel hizmetimiz ile eşyalarınız depolarımız içinde kaldığı süre boyunca korunmaktadır.


Eşyalarınız Nakliyat Sırasında Güvenli Taşınır

Firmamız Keçiören nakliyat evden eve, şehir içi ve dışı tüm eşya taşıma işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Çayyolu nakliyat olarak güler yüzlü ekibimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz her gün kendini geliştirerek son teknoloji donanımı ile sürekli yenilenerek hizmetini sürdürmektedir. Nakliye işleminde kullandığımız araçlar geniş olup, evden eve şehirlerarası taşıma sırasında eşyalarınıza zarar vermemekteyiz. Firmamız eşya taşımacılığında hızlı ve düzenli ambalaj yaparak, ev, ofis vb. Kaliteli hizmet sunmaktadır. Kurumsal hizmetimiz ile sizlerin istek ve taleplerine bağlı özverili paketleme yapıp, eşyaların tahrip olmamasına için dikkatli çalışmaktayız. Ekiplerimiz eşyalarınızı adresinize tam vaktinde teslim etmektedir. Ekiplerimiz kaliteli hizmeti ile eşyalarınızı eski evinizden, yeni evinize hatasız taşıma gerçekleştirmektedir. Taşıma hizmetimiz ile evden eve, şehir içi ve dışı eşyalarınızın nakliyatını uygun fiyatlarda sunuyoruz. Firmamız kurumsal hizmeti ile başarılı olup, özverili olarak şehirlerarası eşya taşımacılığında sizlerin yanındadır.

Keçiören Nakliyat 2014