0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

İstanbul Nakliyat


İstanbul yüzyıllar boyunca tüm Dünya için önemli bir şehir olmuştur. Geçmiş tarihte de bir çok ülke İstanbul’a sahip olmak için defalarca savaşlar yapmış fakat güzel ilimiz 1453 yılından bu yana bize ait olarak kalmıştır. İstanbul’u önemli kılan ise öncelikle coğrafi konumu olmak üzere, tarihi geçmişi ve iklim güzelliğidir. Dünya için önemli olduğu kadar Türkiye için de çok fazla önem taşımaktadır. Sanayi açısından gelişmiş olması, ticaret açısından gelişmiş olması, konum olarak da büyük bir toprak alanına sahip olması diğer illerden göç yapılmasına sebep olmuştur. Bu gün dahi hala göçlerin devam ettiği İstanbul nüfus olarak Türkiye’nin en kalabalık ili konumuna gelmiştir. İstanbul nakliyat  açısından ayrı bir sektör ve merkez konumuna gelmiştir. Firmamız olarak bu göçler sırasında şehirlerarası nakliyat hizmetimiz sayesinde sizlerin yanında bulunuyoruz.

İstanbul halkının yalnız üçte birlik oranı ev sahibi olarak yaşamaktadır. Geriye kalan üçte ikilik kısım ise kiracı olarak belirli süreler dahilin de taşınma ihtiyacı duymaktadır. Yıllar boyunca taşınan bir kiracının en büyük kaybı eşyalarının taşınma esnasında zarar görmesidir. Özellikle bazı sektörler mesleği gereği sürekli olarak taşınma gerektirmektedir. Örneğin bir öğretmen belirli bir aralıkla tayini değişeceği için kendisine en yakın yere taşınmak zorundadır. Aynı zamanda bir polis veya herhangi bir memur, belirli aralıklarla yer değiştirmek zorunda kalabilirler. Bu sebeple İstanbul evden eve nakliyat işlemleri bizim en büyük çalışma alanımızı oluşturmaktadır.

Yaptığımız çalışmalar ve kazandığımız tecrübe sayesinde sizleri ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda evden eve taşımacılık için bekliyoruz.

Keçiören Nakliyat 2014