0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

İSTANBUL NAKLİYAT


İstanbul Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat alanındaki her türlü gelişmeyi takip ederek, şirket çalışanlarımızı gerekli bilgi ve güvenli hizmet konusunda özenle seçiyor ve yetiştiriyoruz. İstanbul nakliyat adı altında yaptığımız tüm çalışmalarımız, en iyi referansları kazanmış durumdadır. Amacımız, müşterilerimizin tereddütsüz, güvenli, kaliteli ve deneyimli bir hizmet alabilmeleridir. İstanbul nakliyat olarak, yıllardır sizler için daha iyisini yapmanın yollarını aradık. Tek rakibimiz, kendi yaptığımız işler oldu. Sorunsuz ve güvenilir bir taşıma işi yürüten Keçiören nakliyat çalışanlarımız, sonuçlandırdıkları her işte, arkalarında güler yüzlü müşteriler bıraktı. Bilgi birikimine sahip çalışanlarımızdan ve donanımlı ekipmanlarımızdan, hiç bir nakliye sırasında bir eksiklik ya da aksilik ile karşılaşmazsınız. İşinin detaylarını iyi bilen, en iyi şekilde nakliye işlerini gerçekleştiren bir firmayız.

 

İstanbul Nakliye Çalışma Prensipleri

İstanbul nakliyat olarak, doğruluk, güvenlik, gizlilik, memnuniyet ve sağlıklı müşteri ilişkileri ilkelerine dayanan bir çalışma hayatımız bulunmaktadır. Bu amaçla, bizi tercih ettiğinizde,  zamanla bir sorununuz kesinlikle olmayacaktır. Söz verdiğimiz zaman, söz verdiğimiz yerde sizlere hizmet vermeyi bekliyor olacağız. Bizlere emanet ettiğiniz her eşyanızın size özel olduğunun bilerek, gizliliğinizi koruyarak hizmet veriyoruz. Bu anlamda eşyalarınızı özenle paketliyor ve araçlarımıza yerleştiriyoruz. Sizlere hizmet sunmadan önce, araçlarımızı, asansörlerimizi ve diğer malzemelerimizi tek tek kontrolden geçirerek ön değerlendirmesini yapıyoruz. Var olan eksikleri anında tamamlayarak, güvenlik zafiyetlerinin önüne geçmiş oluyoruz. Memnuniyetiniz bizler için her şeyden önemli. Bu yüzden işimize, sizin ne istediğinizi bilerek başlıyoruz. Taşıma bizim işimiz, bilgi birikimimiz. Fakat sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek, içinizin rahat olması için elimizden gelen tüm çalışmayı yapıyoruz. Çalışanlarımız müşteri ilişkileri konusunda gerekli hassasiyete sahip kişiler olduğu için, rahatsız edici herhangi bir tutum ya da davranış durumunda kesinlikle bulunmazlar. Bilkent taşıma firması çalışma prensipleri içerisinde, ellerinden gelen her türlü yardımı, sizler için yapmaktan asla kaçınmayacaklardır. 

 

 İstanbul Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul nakliyat  firmamız evden eve, ofisten ofise tüm nakliye işlerinizi üstlenmektedir. Nakliye işinin bir parçası olan, montaj, paketleme, kolileme gibi gerekli her türlü hizmeti vermekteyiz. Tüm malzemeleri firmamız adına biz temin ediyoruz. Sizin talebiniz doğrultusunda tüm taşıma işlerinizi üstleniyoruz. Firmamız Keçiören nakliyat olarak her türlü donanıma sahip, gelişmiş bir şirkettir. Bu anlamda gerekli sayıda donanımlı araç ve malzemelere sahibiz. İşimiz size daha iyi bir hizmet vererek fark yaratmak. Bizi tercih ettiğinizde bu farkı mutlaka göreceksiniz. Sorunsuz ve güvenli bir hizmet almak için bizimle hemen iletişime geçin, nakliyenizi birlikte planlayalım. Biz, hep daha iyisini isteyenler için buradayız.

 

Keçiören Nakliyat 2014