0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

İzmir Nakliyat


İzmir nakliyat firmaları içerisinden evden eve nakliyat firması tercihi yapmadan önce iyi düşünmelisiniz.  Zira nakliye sektöründe çok sayıda korsan firma bulunmaktadır ve bu firmalar eşyalarınızı taşırken ciddi zararlar verebilir.  Kurumsal bir firma seçerek bu durumun önüne geçebilir, eşyalarınızı güvenler yeni evinize taşıyabilirsiniz. Size İzmir de evden eve nakliyat hizmeti sunacak firmanın nakliye hizmeti sunabilmek için gereken yetki ve izin belgelerine sahip olduğunu sormayı unutmayınız. 
Firma bu belgelere sahip değilse, kesinlikle tercih etmeyiniz.  Daha önce hizmet sunduğu müşterilerinin listesini görmeniz, firma hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. 
Günümüzde bir çok nakliye firması evden eve nakliyat işlemi öncesi eşyaları sigorta kapsamına almazlar.  Böyle durumlar telafisi oldukça zor haller içerisine düşmenize sebebiyet verebilir.

İzmir Nakliyat olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle ülkemizin dört bir yanındaki müşterilerimize kaliteli ve profesyonel taşımacılık çözümleri üretmekteyiz. Sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetleri öncesi taşınacak tüm eşyaları nakliye sigortası ile sigortalıyoruz.  Eşyalarınızı özel paketleme malzemeleri ile tek tek paketleyip, güvenliği sağladıktan sonra taşıyoruz. 
Son model evden eve nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızı yeni evinize sarsılmadan ve zarar görmeden taşıyoruz.


Nakliye ekibimizin tüm üyeleri profesyonel kişilerdir.  Buna rağmen tedbiri elden bırakmıyor ve ekip üyelerimize belirli dönemlerle uzmanlık eğitimleri vermeye devam ediyoruz. 
Yaptığımız bu uygulama sayesinde evden eve nakliyat hizmetlerimizde sıfır sorun politikası izlemeye çalışıyoruz. Sizde kaliteli, hızlı ve ekonomik bir evden eve nakliye hizmeti almak yada İzmir evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız çağrı merkezimizi arayınız.

Keçiören Nakliyat 2014