0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Balıkesir Nakliyat


Balıkesir Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile Balıkesir'in hemen hemen her bölgesinde bayisi olan profesyonel bir taşımacılık şirketidir ve bütün ilere hizmet dalında çalışıyoru

Balıkesir evden eve nakliyat Kuruluşumuzdan bu yana sizlere vermiş olduğumuz hizmetler arasında evden eve taşımacılık, paketleme ambalajlama, fabrika taşıma, ofis taşıma ve piyano taşıma gibi hizmetleri sigortalanıp daha sonra araçlarımıza taşınmaktadır.

Geniş referans ağımız ve işin gerektirdiği araç ve ekipmanlarımız ile kaliteli nakliye hizmetlerini bir arada sunuyoruz. Ulaştırma bakanlığı tarafından, tarafımıza verilen k3 k1  belgelerimiz ile şehir içi, şehirler arası evden eve taşıma hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İşinde uzman eksperlerimiz tarafından arkadaşlarımız evinize gelerek eşyalarınızın detaylı bir şekilde analizi çıkarmaktadır. Deneyimli sigortalı elemanlarımızla sigorta kapsamında eşyalarınızın yeni evinize transferini gerçekleştirmekteyiz. Evden eve eşya taşıma esnasında nakliye hizmetinin başlamasından önce profesyonel paketlemeci elemanlarımız eşyalarınıza paketleme yapmaktadır. Kullandığımız malzemeler arasında kraft kağıt, havalı pat pat naylon, karton koli, streç, bant gibi gereçleri kullanmaktayız.

Balıkesir nakliyat firması Kurum taşıma ve fuar taşımacılığı alanlarında şirket eksperimiz bulunduğunuz kuruma gelerek araç, elaman sayısını ve kullanılacak malzemeleri belirler. Gerekli tespit yapıldıktan sonra taşınma işlemleri istenilen tarih de başlanıp bitirilir.

Balıkesir asansörlü nakliyat sizlere ev eşyası depolama hizmetleri de sunmakta. Eşyalarınıza evden eve nakliyatta ki gibi paketleme yapılmayıp depoya konulacak şekilde paketleme yapmaktayız. Ambalaj yapılması çok önemlidir ve firmamız işin uzmanı elemanlar ile çalışmaktadır. Eşyanın bir yerden bir yere götürülmesi olmazsa olmaz şartlardır. Ambalajlanıp paketlenmesi ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.


Keçiören Nakliyat 2014