0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Ev Taşıma Hizmetinde Kolay Yöntemler

Nakliye işleri son derece özen ve önem gerektiren bir iştir. Ev taşıması oldukça zordur ve ev taşırken ev eşyaları genelde zarar görür. Bu nedenle sizde ev eşyalarınızı taşıması için kurumsal firmalara emanet edin böylece herhangi bir eşyanız zarar görmez ve sizi de taşınma zahmetinden kurtarır. İster şehir içi isterseniz de şehir dışına taşıma işleminiz de size yardımcı olacaktır firmamız. Uzman ekibimiz ile ev eşyalarınızda en ufak bir çizikle sizi karşılaştırmaz. En ağır ve en zor eşyalarınızı bile sizden teslim aldığımız gibi geriye teslim ediyoruz. Balıkesir nakliyat olarak taşınmada gerekli tüm ekipmanlarımız ile size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Eğitimli taşıma kadromuz ile taşıması en zor olan büyük dolaplar, mobilyalar, kırılacak eşyalar gibi birçok eşyanız büyük bir titizlik ile yeni evinize kurumumuz tarafından güvenle ulaştırılır.


Yüksek Katlı Evlerde Taşıma Nasıl Yapılır?

Günümüzün en büyük problemleri arasında yüksek katlardaki evleri taşımaktır. Yüksek binalardaki eşyaları taşımak amatör insanların yapabileceği bir iş değildir, bu nedenle de nakliye uzmanlarından yardım alınması gerekir. Yüksek binalardan taşınmak için ise bazı ekipmanlara ihtiyaç duyulur bu ekipmanları Keçiören nakliyat olarak biz temin ediyoruz. Taşınma işleminde eşya toplamak ve yerleştirmek kişilerin en az on beş gününü almaktadır. Bu işlem için ise firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Ekiplerimize öncelikle taşıma işlemi hakkında eğitim verilir ve bu eğitim doğrultusunda müşterilerimizin eşyalarını Balıkesir nakliyat olarak Avrupa standartlarında taşıyoruz.


Eşya Taşırken Eşyaların Zarar Görmesini İstemiyorum Bunun İçin Ne Yapmalıyım?

Bazı insanlar işleri nedeni ile sürekli olarak yer değiştirmek zorunda kalır. Bu yer ve ev değiştirme sırasında ise ev eşyaları önemli derece de zarar görür. Bu zararın önüne geçmek için ise mutlaka Balıkesir Nakliyat olarak bizim firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınız eski ya da yeni olması bizim için aynı değeri taşır ve tüm eşyaları büyük bir özenle taşırız. Yine mağazadan alınan eşyaları da evinize kadar taşıyıp büyük bir titizlik ile evinize yerleştirmekteyiz. Home ofis ve ofislerinizin eşyalarını da büyük bir özen ile taşıyıp yine büyük bir özen ile yerleştirmekteyiz. Artık taşınma işlemi sizi rahatsız etmeyecek ve evinizi taşırken güveneceğiniz kurumsal bir nakliye firmanız olacaktır. 

Keçiören Nakliyat 2014