0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

ÇANAKKALE NAKLİYAT


Kaliteli Taşıma Hizmeti Almak İster misiniz

 Kurumsal hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize taşınma konusunda Avrupa standartlarında hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin bize duyduğu güven ve memnuniyet en büyük desteğimiz olmuştur. Çanakkale nakliyat olarak, sadece nakliye alanında değil, insan ilişkileri, gizlilik, konuşma ve davranış üslubu gibi, müşterilerimiz ile ilgili her konuda kendimizi geliştirdik ve bu gelişmelere devam etmekteyiz. Taşıma işinden önce, kurumsal nakliye firması olarak bize güven duymanızı önemsiyoruz ve işlerimiz üzerinden yaptığımız tüm planları, bu ilkeler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

 

Çanakkale Nakliyat Farkı Nedir?

Emanet ettiğiniz eşyalarınızın, sizler için ne kadar özel olduğunu farkındayız. Ev yada ofis ortamı olması fark etmeksizin tüm eşyalarınızı Çanakkale nakliyat olarak güvenle taşıyoruz. Size ait olan her şeyi, gizlilik ilkesini koruyarak, özenle taşıyoruz. Çalışanlarımız, müşteri ilişkileri konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip kişiler. Bu yüzden, siz değerli müşterilerimizin rahatsız olacağı herhangi bir durum söz konusu bile değil. Sizler gibi, emanet ettiğiniz eşyalara da değer veriyor, zarar görmeyecek şekilde paketliyor ve yerleştiriyoruz. İşimizin bir parçası olan ürün montajı konusunda, gerekli uzmanlığa sahibiz. Bu yüzden, hiç bir ürününüze bu açıdan bir zarar gelmez. Ekip olarak itinayla çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Sizin memnuniyetiniz, bizim borcumuzdur.

 

Çanakkale Nakliyat Çalışma Saatleri

Çanakkale nakliyat olarak, gerekli donanıma sahip araçlara, yeterli sayıda personel ve malzemeye sahibiz. Taşıma esnasında hiç bir eksiklik sorunu ile sizleri muhatap etmiyoruz. İşimizi Keçiören nakliyat adına yakışır biçimde yürütüyor ve tamamlıyoruz. Gerekli olan tüm kontrolleri, size ulaşmadan sağlıyoruz. Nakliye sırasında veya öncesinde, herhangi bir nedenden dolayı sizleri bekletmiyoruz. Konuşulan saat ve yerde, konuşulduğu şekilde bulunuyoruz.  Sizlerle paylaştığımız planlamanın dışına kesinlikle çıkmıyoruz.

 

Keçiören nakliyat şirketi olarak, hiç bir nakliye işinde saat kısıtlamamız yoktur. Eşyalarınız istediğiniz saatte, istediğiniz yerden alınarak itinayla paketlenip taşınır. Türkiye'nin her yerine hizmetlerimiz mevcuttur. İşimize duyduğumuz özenle çalışıyor, size ve emanetlerinize değer veriyoruz. Gerekli her türlü kolaylığı sizler için sağlayarak, sorunsuz bir nakliyat sunuyoruz. Planlamalarımızı, sizlerden gelen istekler doğrultusunda yapıyoruz. En kaliteli paketleme ürünlerini kullanarak, eşyalarınızı en iyi şekilde koruyoruz. Bizimle birlikte, kaliteli ve sorunsuz bir hizmet için hemen arayın. Planımızı yapalım, sizleri bu yükten kurtaralım. Güvenli, bilgili ve iyi bir hizmet almak sizinde hakkınız. Biz bu hakkı görevimiz bildik, üstlenmeye hazırız. Sizlerin tercihini memnuniyete çevirmek için çalışıyoruz. İşini bilen uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

 

Keçiören Nakliyat 2014