0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

AKÇAY NAKLİYAT


Güvenilir Ev Taşıma Hizmetleri

 

Ev taşımak oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Eşyaların hazırlanması paketlenmesi durumları kişiyi strese sokar. Ayrıca taşınma sırasında eşyaların da zarar görmemesi gerekir. Bunun için çok dikkatli davranmanız gerekir. Mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekecektir. Firmamız ev taşıma konusunda geçmişten gelen deneyim ve tecrübeye sahiptir. Ev taşımacılığı sektörü içerisinde verdiği hizmet kalitesi ile başarı grafiğini her geçen gün yükselmiştir. Ev taşıma hizmeti alanında uzman kadro tarafından verilir. Bundan dolayı güven içerisinde size sunulan hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm hizmetlerimiz size özel olarak verilir. Stressiz bir taşınma dönemi geçirmeniz sağlanır. Akçay nakliyat olarak verilen hizmetler garanti kapsamı içerisinde size sunulur.

 

 

Size Özel Taşıma Hizmeti

 

Firmamız ev taşıma uygulamasında yeni yöntemler geliştirmiştir. Titiz ve güvenilir bir şekilde tüm eşyalarınızın taşıması yapılır. Firmamız taşınacak olan evin eşyalarını inceler. Daha sonra nasıl bir taşıma uygulayacağını belirler. Eşyalarınızın zarar görmemesi için özel paketleme seçenekleri uygulanır. Her eşya özel olarak paketlenir. Beyaz eşyalarınızın paketlenmesi uzman personel tarafından yapılır. Yatak odası dolabınız sökülerek taşınır. Ayrıca taşınma sırasında büyük eşyalarınız varda sökülerek taşıması yapılır. Sökülen eşyaların montajı yeni adresinizde yapılır. Beyaz eşyalarınız size çalışır bir şekilde teslim edilir. Yatak odası dolabınızın montajı büyük bir titizlik içerisinde yapılır. Tüm bu işlemlerde sizin memnuniyetiniz ön planda yer alır. Akçay nakliyat hizmetlerimiz kurumsal ilkelere bağlı olarak verilir. Kurumsal müşteri hizmetlerimizden gerekli desteği profesyonel olarak alabilirsiniz. Keçiören nakliyat hizmetleri kişiye özel olarak verilir. Ayrıca ofis taşımacılığı konusunda da gerekli destek size sunulur.

 

 

Stressiz Bir Taşınma Dönemi Geçirin

 

Firmamızın verdiği hizmetler arasında stres yaşamanızı engelleyerek yeni adresinize huzurlu bir geçiş yapmanızı sağlamaktadır. Bunun için tüm alt yapımızla hizmet verilir. Akçay nakliyat hizmetleri de ekonomik fiyat politikasına uygun olarak size sunulur. Yeni adresinize geçtiğinizde eşya düzeni konusunda da size yardımcı olunmaktadır. Bünyemizde yer alan tüm nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır. Ayrıca iç düzeni de eşya taşıma için özel olarak yapılmıştır. Taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar verilmemektedir. Bundan dolayı güven içerisinde sunulan hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Keçiören nakliyat hizmetleri kişiye özel olmakla beraber garanti kapsamı içerisinde verilir. Karşılaştığınız her sorun karşısında firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Tüm hizmetler güler yüzlü personel tarafından verilmekte ve huzurlu bir taşına dönemi geçirmeniz sağlanmaktadır.

 

Keçiören Nakliyat 2014