0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Bizi Tercih Etmek İçin Çok Neden Var

Firmamız uzun yıllardır bölge de hizmet vermekte ve bu tecrübeyle insanların güvenini kazanmaktadır. Van nakliyat olarak birçok taşıma operasyonunu başarılı bir şekilde sonuçlandırılmıştır. Bu sektörde de en önemli olan güven kazanımımız sayesinde de nakliye sektöründe kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmaktayız. Teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde de sizlere modern bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı zamanda bu sayede sizlerin nakliye işlerinizde daha hızlı bir şekilde hareket etmekte ve işlerinizi zamanından önce teslim etmekteyiz.


Kaliteli Taşıma Hizmeti Ve Uygun Fiyatlar

Piyasada bulunan birçok bakliye firması uygun fiyatla taşıma yapacağım derken insanların mağduriyetine yol açabilmektedirler. Bize de bu konuda birçok şikâyet gelmekte ve bu müşterilerimiz hiç bir şekilde bir hak ta iddia edememenin üzüntüsünü yaşamaktadırlar. Siz de bu tür durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız ve de mağduriyet yaşamak istemiyorsanız nakliye işlerinizi yaptıracağınız firmayı iyice tanıyıp ona göre hareket etmenizde fayda görüyoruz. Firmamız tarafından verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde taşınma durumunuz hakkında çok net bilgiler edinebilmekte ve sizlere de bu şekilde bir fiyat çıkarmaktayız. Bu konuda Van nakliyat hizmetimizi de ücretsiz olarak vererek müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Dilerseniz bu hizmetimizden çağrı merkezimizi arayarak da yararlanabilirsiniz. Ayrıca şehirlerarası nakliyelerde de sigorta hizmetimiz sayesinde yine eşyalarınızı herhangi bir kaza durumuna karşı koruma altına alarak Keçiören nakliyat kalitemizi sizlere göstermekteyiz.


Özel Ambalaj Hizmeti İle Eşyalarınız Güvece Altına Alınıyor

Uzman ekibimiz Van nakliyat firması adı altında adresinize gelerek eşyalarınızı ambalajlama yapmaya başlamaktadır. Tabii ki bundan önce eşyaların parça kısımlarından ayrılması ve diğer beyaz eşyaların da ambalaja hazır hale getirilmesi gerekir. Her paketlemeye hazır hale gelen eşya diğer personellerimiz tarafından paketlenerek taşınmaya başlanır. Keçiören nakliyat firmamız, kalite bakımdan en üst seviyede bulunan ambalaj malzemelerimizle yaptığımız ambalajlama işlemlerinde sizlerin bu bakımdan en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. Ancak paketleme işlemlerinden önce eşyaların demonte edilerek ambalaj yapılabilir hale getirilmesi gerekir. Beyaz eşyalar bağlantı kısımlarından ayrılarak ambalaja hazır hale getirilir. Mobilyalar tecrübeli ekibimiz sayesinde parçalarına ayrılarak ambalajlanır. Diğer küçük parça eşyalarınız da yine ekip elemanlarımız tarafından varillerimize yerleştirilerek istifleme yapılır. Bundan sonra ise her paketlenen malzemenin üstüne etiket yapıştırılarak daha sonra karışıklık yaşanması önlenir. Daha sonra ise taşıma işlemine geçilir ve bu şekilde eşyalarınız taşınmış olur. Sizde kurumsal hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve son teknolojik gelişmeleri takip eden nakliye firmamızdan bu hizmetleri profesyonel şekilde alabilirsiniz.

Keçiören Nakliyat 2014