0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Urfa Nakliyat


Urfa Nakliyat Uzun süredir hizmet vermiş olduğumuz Urfa'da evden eve nakliyat söktöründe uzman kadromuz ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. 
Şirketimiz uzun yılların vermiş olduğu tecrübelere dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Evden eve Yılmaz nakliyat sektöründe taşınacağınız firmanın kaliteli ve köklü bir firma olması en önemli etkenlerden biridir.
Özellikle sigorta şirketleriyle olan anlaşmalar çok önemlidir zira, seyir halindeyken eşyalarınızın doğal afetlerden veya kazalardan görmüş olduğu zararları anlaşmalı sigorta şirketleri karşılamaktadır.


Güvencesiyle Eşyalarınız; verdiğiniz kısa bilgilendirmenin ardından özel ücretsiz ekspertiz servisimiz tarafından ayrıntılı olarak teyid edilmektedir. Gerekli aracın, personelin ve ambalaj malzemesinin teyidinden sonra gerekli fiyatlandırma işleri görüşülür. Üzerinde anlaşılan gün ve saat itibariyle araç ve personelimiz adrese yanaşır. Mobilyacı personelimiz mobilya demontesi ‘ne başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize, plazma TV ve harici Yılmaz Nakliyat araçlarının demontesine başlar. Paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Oturma grubu, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma dahilindeyse yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) Kurulur.


Bu işlemler bittikten sonra yükleme işlemi başlamaktadır. Özel istifçi personelimiz eşyalarınızın araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi titizlikle yapar. Hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese götürülür. Eşya taşıma işlemi başlar, profesyonel ekip eşyalarınızın gerekli yerleştirmesini (oda, oda) yapar ve monte aşaması başlar. Mobilyacı personelimiz gerekli mobilya montelemesini yapar. diğer personellerimiz beyaz eşya ve gerekli diğer elektronik eşyaların kurulumunu yapar (Uydu ve Doğalgaz Hariç). Ambalaj malzemeleri sökülüp, ev sahibine evi teslim etmeden var mı bir eksik iş diye sorarız müşterilerimizde elinize sağlık derler helalleşiriz ve araç içi temizliğimizi bir sonraki iş için yaptıktan sonra gerekli iş ücreti nakit veya kredi kartı olarak alınır ve ekip adresten ayrılır.


Keçiören Nakliyat 2014