0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Erzurum Nakliyat

Erzurum Evden Eve Nakliyat, gerek sağladığı kolaylıkla, gerek kısa sürede taşınma işleminin tamamlanmasını temin etmesiyle ve gerekse taşınma maliyetini ciddi oranda azaltması ile ev taşıma işlemini sorun olmaktan çıkarttığı gibi, eşyaların zorlu taşınma şartları nedeniyle hasar görmesinin de önüne geçilmesini sağlayan bir hizmet birimidir. Şahinler Nakliyat, Evden Eve Nakliyat sektöründe, Türkiye’de ciddi altyapısıyla öncüdür.

Kurumsal Nakliyat Taşıma planlamasına göre banka eşyalarının demontesi, paketleme ve ambalajlaması büyük bir dikkatle yapılmalıdır. Nakliye işlemi sırasında en küçük bir dikkatsizliğe asla meydan verilmeyecek şekilde önceden titiz bir planlama yapılmış olmalıdır. Banka, Fabrika, Fuar vb Kurumsal nakliyat hizmeti evden eve nakliyat firmalarının yüksek kalite standartlarında hizmet verebilmesiyle mümkün olabilmektedir. Banka, Fabrika, Fuar vb Kurumsal taşımada mutlaka önceden iyi bir taşıma planlaması yapılmalıdır.

Tanıtımları yapılan firmalar, ofis ve büro eşyalarınızın da yüksek kaliteli hizmet perspektifiyle hasarsız ve güvenli bir şekilde nakliyesini yapmaktadır. Ofis & Büro eşyalarınızı sınıflarına göre özel olarak üretilmiş sandıklar içerisinde ve eşya türlerine göre seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleyerek yine bu amaca göre özel olarak dizayn edilmiş araçlarla yeni yerlerine nakletmektedirler.

Erzurum Evden eve nakliyatta son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. Özellikle bina yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda eşyaların yükleme ve boşaltma işleminde hasar görme olasılığı çok yüksektir. Firmamız, portatif asansör ve seyyar asansör aracı ile hizmet vermekte ve böyle bir olumsuzluğun önüne geçtiği gibi, taşınma işleminin önemli oranda daha kolay ve daha hızlı olmasını sağlamaktadır.

Paketleme Evden Eve Nakliyat’ın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir. Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Ambalaj malzemelerimiz, hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlardır. Eşyaların cins ve hacimlerine göre çeşitli ebatlarda koliler kullanılmaktadır.


Keçiören Nakliyat 2014