0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Erzurum Nakliyat İle Kaliteli Hizmet Alın

Rakiplerimiz arasında ayrı bir yerde olmamızın verdiği gururla da her geçen daha da ileriye doğru adımlar atmaktayız. Erzurum nakliyat olarak sunmuş olduğumuz hizmet ile kurumsal firmalar arasındaki yerini alarak sizlere bu kapsamda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Nakliye sektörü günümüz teknolojisinin gelişimine bağlı bir şekilde ilerleyerek şimdiki konumuna gelmiştir. Sizlerin nakliye işlerinizde hızlı ve hasarsız bir şekilde iş teslimi yapmamız da bunun bir ürünüdür. Bu bağlamda sizlere de uyarımız her önünüze gelen nakliye şirketine itibar etmeden derin bir araştırma sonucu kararınızı vermeniz yönünde olacaktır. Şehirlerarası nakliye, asansörlü nakliye hizmeti, evden eve nakliye, ofis büro ve banka eşyalarının taşınması, şirket taşıması ve diğer bunun gibi birçok taşımacılık hizmetini yılmadan vermeye devam ediyoruz. Bölgemizde ve istenirse şehir dışından da müşterilerimiz bizi arayarak hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Hizmetlerimizde kendimizce oluşturduğumuz çalışma planı sayesinde işlerimizi daha çabuk ve pratik bir şekilde yapmaktayız. Güler yüzlü ve içtenlikle çalışan personelimiz aynı zamanda tecrübesiyle Keçiören nakliyat firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.


Uygun Fiyat ve Kaliteli Nakliye Hizmeti

Erzurum nakliyat taleplerinizde firma ekspertizimiz isterseniz taşınacak olan eşyalarınızı ve taşınma durumunuz hakkında bilgi almak için adresinize gelerek incelemede bulunmaktadır. Bu sayede de işinizi bize yaptırmasanız bir tanışmış olup bir çayınızı da içip yolumuza devam etmekteyiz. Ancak nakliye firmaları arasında gerekli araştırma yaptıktan sonra göreceksiniz en uygun hizmeti ve en uygun fiyatı bizden alacaksınız. Keçiören nakliyat olarak taşıma işinizi bize yaptırmaya karar verdiğiniz de de sizlere bütçeniz için en uygun fiyatı sunmaktayız.


Güvenli Hizmet ve Kurumsal Çalışma Prensibi

Erzurum nakliyat taşıma olarak bu aşamalardan sonra sıra sözleşme imzalamaya gelmektedir. Sözleşme imzalamakta ki amaç ise eşyalarınızın başına kaza sonucu herhangi bir şey gelmesi durumunda hasarın firmamız tarafından karşılanmasını sağlamaktır. Ya da sizin veya bizim tarafımızdan olur ki unutulan bir şey olduğunda sözleşme yazılan maddeler geçerlidir. Şehirlerarası taşımacılık hizmetimizde ise mutlaka eşyalarınızı bir sigorta şirketi tarafından sigortalatmaktayız. Çünkü bu da yine uzun mesafeli yolculuklarda kaza risk oranının daha yüksek olmasındandır. Bundan sonra ise sıra eşyaların ambalajlanarak taşınması işlemine gelir. Bu konuda da taşıma firması olarak tecrübeli ekibimiz, çok kısa sürede eşyalarınızı ambalajlayarak taşınmaya hazır hale getirebilmektedir. Ama öncelikli olan, eşyaların teknik ekibimiz tarafın paketleme için türlerine göre ayrılmasıdır. Kurumsal hizmet anlayışı ile eşyalarınızı kısa sürede adresinizden alarak, kısa sürede yeni adresinize uzman çalışanlarımız ile ulaştırılmaktadır.

Keçiören Nakliyat 2014