0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

ELAZIĞ NAKLİYAT


Evden Eve Nakliye İle Artık Taşınmak Çok Kolay

Yeni bir eve taşınmak gerektiğinde bu eşyalar nasıl taşınacak diye bir tasa içine düşeriz. Eşyalar mahvolacak kırılacak ya da bozulacak telaşı başlar. Oysa artık günümüzde evden eve nakliye firmaları ile taşınmak çok kolay. Biz Elazığ nakliyat olarak eşyalarınızı asla kırılıp bozulmayacak şekilde itina ile sarıp yeni evinize taşıyoruz. Mobilyalarınızı titizlikle söküp paketliyoruz ve yeni evinizde aynı özenle tekrar istediğiniz yere kurup kullanıma hazır hale getiriyoruz. Beyaz eşyalarınızı asla bozulmayacak şekilde sarıp uygun konum ile taşıyarak yeni yerlerine yerleştiriyoruz. Çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarını biz söküp yeni evinizde biz takıyoruz ve tüm elektrik ve su bağlantılarını en iyi şekilde yaparak kullanıma hazır hale getiriyoruz. Koltuklarınızı asla yırtılma, yıpranma gibi bir deformeye maruz kalmadan en mükemmel şekilde sarıp yeni evinize teslim ediyoruz. İster aynı şehir içinde taşının, ister başka bir şehre taşınıyor olun eşyalarınız asla zarar görmeden Keçiören nakliyat tarafından taşınarak yeni adresinize ulaştırılır.

 

Artık Eşyalarınız Sigortalı Olarak Güvenle Taşınıyor

Evden eve nakliye ile eşya taşıyacağınızda mutlaka eşyanın sigorta yapılmasını gerekmektedir. Nakliye arabası yolda kaza yapabilir, eşyalarınız kırılabilir, bozulabilir ve bu gibi durumlarda tüm sorumluluk firma olarak bizdedir. Biz Elazığ nakliyat firması olarak eşyalarınızı taşımadan önce mutlaka sigorta yaparak garantiye sunuyoruz. Nakliye araçlarımız mutlaka sigortalı araçlardan seçildiği gibi eşyalarınızda sigortalanarak güveni bir şekilde taşınmaktadır. Eşyanız taşınırken en küçük bir eşyanızda bile bir kırılma ya da bozulma olursa mutlaka bedeli tam olarak değerinde ödeneceğinden, asla şüpheniz olmasın. Taşınma masrafının üstüne birde yeni eşya almak çok masraflı bir yer değiştirme olacaktır. Fakat Keçiören nakliyat olarak tüm masrafınızı ödeyerek sizi bu zahmetten kurtarırız. Bizden kaynaklanan taşınırken oluşan tüm hasar son kuruşuna kadar ödenir. Kurumsal bir nakliye firması olarak işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

 

Profesyonel Evden Eve Nakliye Hizmeti

Evden eve nakliye firması olan Elazığ nakliyat olarak taşıma işinde en iyi hizmeti veriyoruz. Tüm eşyalarınız çok iyi bir şekilde sarılıp paketlenerek zarar görmeden yeni yerine taşınmaktadır. Herhangi bir hasar oluşursa mutlaka bedeli ödenmektedir. Verdiğimiz nakliye hizmeti karşılığında yalnızca emeğimizin ve masrafımızın karşılığını alırız. Ve sizi bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlar ile yeni yerinize taşıyıp yerleştiriyoruz. Taşınmak için seçeceğiniz nakliye firmasını seçerken güvenilir olması en önemli kriterdir. Eşyalarınızı kirlenmeden, kırılmadan, dökülmeden, bozulmadan en güvenli şekilde taşıyarak size evden eve nakliye konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz.

 

Keçiören Nakliyat 2014