0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Trabzon Nakliyat

Evden eve nakliyatta öncü kuruluş olan Trabzon nakliyat kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla hizmet vermektedir 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ Trabzon Nakliyat kurumsal firmamız bu sektörün en eskisi ve en büyüklerinden biri olarak İstanbul şehir içi ve şehirlerarası olarak Tüm Türkiye 'de hizmet vermektedir. eğitimli kadro ve tecrübeli ekip başlarına sahiptir. Trabzon Nakliyat olarak en büyük hedefimiz güven ve memnuniyet çemberi içinde ev taşıma hizmetini gerçekleştirmektir. Sizin memnuniyetinizi kazanabilmek için her türlü zorlukları başarı ile aşarız. Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat taşımacılıkta taşınacak eşyaların güvenliği için en ince ayrıntıların olduğu maddelere sözleşmesinde yer vermektedir.

Ekspertiz elamanımız yer ve eşya miktarını inceleyerek taşıma şeklinin konusunda önerilerde bulunarak yer ve zaman belirler. Taşıma bedelini oluşturmamız için belirlenen standart şartlarımız mevcuttur. Taşıma fiyatlarımız verilen hizmet için ekonomiktir. Ekspertizimiz hizmetimiz ücretsizdir. Koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla muhafaza edilir. Askı ile taşınabilecek olan giysiler özel yapılmış askılı karton kutulara yerleştirilerek güvenli taşıma ortamı sağlanır. Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kağıtlarla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir.

Firmamızın personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Mefruşat, buzdolabı ve diğer büyük eşyalar naylon ambalajlara muhafaza edilir. Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra havalı naylonla ambalajlanır. Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir. hizmetlerimiz Evden Eve Sigortalı Taşımacılık. Bürodan Büroya. Şehir içi, Şehirlerarası. Ambalajlama, Paketleme. Günlük Ankara - İzmir - Bursa - Antalya seferlerimiz vardır Monte, Demonte. Ağır Eşya Nakli. Dağıtım, Promosyon. Askılı; Tekstil Taşımacılığı. Fuar ve Stand Malzemeleri. Turizm Organizasyon. Ses ve Işık Sistemleri Taşıması. Bankalara Her Türlü Nakliye Hizmetleri. Depomuz Mevcuttur. Devamlı yükleriniz için özel taşıma anlaşmaları yapılır.


Keçiören Nakliyat 2014