0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Ordu Nakliyat


Ordu Nakliyat; yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile; Ordu içerisinde de sizlere sorunsuz bir biçim de nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sizler de dilediğiniz her an herhangi bir sorun ya da problem yaşamdan firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz.

 

Tamamen profesyonel ekipler ile hizmet sunan firmamız; araç filosu konusunda da oldukça hassastır. Ordu Nakliyat, bilir ki; eğer, yeterince uygun ve özel olarak dizayn edilmiş araçlar ile eşyaların taşınması sağlanmaz ise bu durum eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle de her türlü eşyanız göz önünde bulundurularak özel olarak dizayn edilmiş araçları ile sizlere sorunsuz nakliyat hizmetini yıllardır firmamız sunmaktadır.

Örneğin; eşyalarınızın araçlara yüklenmesi ve taşınması aşamasın da asla her eşya aynı yerde beraber olarak taşınmaz. Cam yani kırılabilir eşyalar, mobilyalar veya bilgisayar gibi teknoloji ürünü eşyalar tamamen farklı ve özel olarak hazırlanan yerler de taşınır. Bu sayede; en ufak eşyanın dahi zarar görmesi engellenmiş olur.

 

Ordu evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe kaliteli, modern, sigortalı ve sorunsuz bir evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Ordu evden eve nakliyatı arayarak müşteri temsilcimizden randevu almanız yeterli olacaktır. Ordu asansörlü evden eve nakliyat sektöründe de evden eve nakliyat hizmetlerini sürdüren şirketimiz müşteri memnuniyetini en üst safa da tutarak hizmetlerine devam etmektedir.Keçiören Nakliyat 2014