0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Giresun Nakliyat


Evden eve taşıma ve evden eve nakliyat denince Giresun'da hizmet veren firmamızı tercih etmeniz için bir çok neden var. Evden eve nakliyat uzmanlık gerektirir. Uzun senelerdir Giresun Evden eve nakliyat hizmetinde bulunan firmamız cazip evden eve nakliyat fiyatları ve eğitimli bilinçli personeli ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu taşımaktadır. 

Şirketimiz 2000 yılında evden eve nakliyat sektöründe ilk faaliyetlerini göstermeye başlamıştır. Sadece 2 araç ile nakliyat alanına giren şirketimiz o günden bugüne dek araç filosunu genişletip ve çeşitli ebatlarda araç filosuna sahip olmuştur. Giresun evden eve nakliyat olarak ev ve ofis nakliyatı alanında ilk sayfalarda yerini almıştır. Şirketimizce yapılan tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde nakliyatın aynı gün içerisinde tamamlanacağı personel sayısı tahsis edilir. 

Taşıma işlemi sigortalı olarak yapılır ve ekip içerisinde bir personel amiri bir marangoz ve bir elektrikçi mutlaka bulundurulur. Şirket elemanlarımızı evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın tespitini, nakliyat koşulları ve fiyatlandırması hakkında size detaylı olarak bilgi veriyoruz. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetimizden faydalanabilmek için yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz ve nakliyat talebinizi iletmenizdir. 


Giresun Evden eve nakliyat firmalarının müşterilerine sunduğu hizmetlerden de konuşacak olursak. Ekspertiz hizmeti ilk olarak istenmelidir. Bu hizmet; evdeki eşyaların değerlendirilmesi, gerektiği hallerde önemli bilgilerin alınması ve fiyat tarifesinin belirlenmesiyle ilgilidir. Bazı taşımacılık firmaları ekspertiz istenmesini gerekli görmeyip, standart bir fiyat tarifesi de uygulayabilmektedirler. Diğer aşama ise montaj ve ambalajlama aşamasıdır. 

Yani sökülebilecek eşyaların sökülüp, nakliyat esnasında kırılması olasılığını ortadan kaldıracak veya azaltacak şekilde ambalajlanması, paketlenmesi aşamasıdır. Bir evden diğer eve taşınan eşyaların ambalajlarının sökülüp yeniden kurulum yapılmasıdır. Taşıma firması temsilcileri bu işlerin tamamını kendileri yapmakta ve bir evden diğer bir eve nakliyat işinin zahmetli yükünü müşterilerin üzerinden almaktadırlar. Bu iş, işinin ehli olan, tecrübeli, güvenilir ve bilinçli bir personele bırakıldığında sonuçtan memnun kalınacaktır. Keçiören Nakliyat 2014