0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

BODRUM NAKLİYAT


Huzurlu Ve Güvenli Taşıma Yöntemleri

Bodrum nakliyat olarak, taşımacılık sektöründe liderliği amaçladık ve bu hedefimize dünyada ki gelişmeleri takip ederek kısa sürede ulaştık. Uzman kadromuz ve donanımlı araçlarımızla, yıllardır Keçiören nakliyat şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Kurumsal alanda her türlü nakliye işlerinizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizlere daima daha iyi sunmanın peşindeyiz. Bu yüzden kendimizi, çalışanlarımızı ve araçlarımızı geliştiriyoruz. Günümüz teknolojisini yakından takip ediyoruz. Araçlarımızda son sistem taşımacılık unsurlarını kullanarak, kaliteli ve güvenli bir hizmet veriyoruz.

 

 Günümüz nakliye sektöründe, asansör kullanımı olmazsa olmaz yardımcılar arasındadır. Bizde bu konuda, en iyi asansörlere sahip bir firmayız. Bodrum nakliyat olarak, asansör bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktayız. Firmamızın en önemli kurallarından biri olan güvenlik hususunda, hiç bir nedenle taviz vermiyoruz. İşimizde güvenliği en başta tutuyor, çalışmalarımızı bunun üzerine kuruyoruz. 

 

Bodrum Nakliyat Neden En Çok Tercih Edilen Firma?

Bodrum nakliyat, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değerle bilinen, kaliteli ve güvenli hizmetin tek adresi olmuştur. Yaptığımız her işte, önce güvenlik, sonra müşteri memnuniyeti ilkelerine uygun olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Mevcut nakliye işlerimizin hiçbirinde, şimdiye kadar bir güvenlik zafiyetine rastlanmamıştır. Araçlarımız, asansörlerimiz ve paketleme ürünlerimiz düzenli olarak denetimlerden geçmekte, gerekli durumlarda uygun müdahaleler yapılmaktadır. Böylece, rastlanabilecek sorunlara, önceden müdahale etme şansımız olmaktadır. 

 

Evden eve, ofisten ofise taşıma şirketi olan Keçiören nakliyat olarak, müşterilerimizin istekleriyle özel olarak ilgileniyoruz. Ne istediğinizi bilerek hareket ediyoruz. Kullandığımız malzemelerin sağlamlığı konusunda gerekli garantiyi sizlere veriyoruz. Paketleme ve kolileme  olarak iki tip sarma işlemi yapıyoruz. Kolay kırılabilecek eşyalarınıza gerekli hassasiyeti ve özeni gösteriyoruz. İsteklerinize profesyonelliğimizi katarak, yapılabilecek en iyi nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Bodrum Nakliyat Çalışma Şartları

 Profesyonel nakliye firması olarak yaptığımız işlere, hiç bir şekilde sınırlama getirmiyor ve Avrupa standartlarında hizmet sunmak için çalışmaktayız. İstediğiniz saat ve günlerde, istediğiniz yere taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize yeterli derecede hizmet verebilmek adına, gerekli sayıda araç, donanım ve personel sayımız mevcuttur. Bizimle irtibat haline geçtiğinizde, hiç bir nedenle beklemeli bir hizmet almazsınız. Araçlarımıza ve cihazlarımıza düzenli periyotlarda bakım sağladığımız için, uzun süreli hizmet dışı ürünümüz bulunmuyor. Bu da, sizleri bekletmeden, iyi bir hizmet almanızı sağlıyor.  Tek amacımız, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile kendimizi günümüz şartlarına uyumlu hale getiriyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizlere asansörlü taşıma hizmetini de sunarak sorunsuz taşınma imkanını sunmaktadır.

 

Keçiören Nakliyat 2014