0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41
Keçiören Nakliyat Keçiören Asansörlü Nakliyat Keçiören Evden Eve Nakliyat

ETLİK NAKLİYAT 

Evden eve taşınma işlemleri oldukça zorlu bir süreçtir. Eşyaları ambalajlama onlara zarar vermeden taşıma ve gideceği yere kadar götürüp daha sonra da yeni yere yerleştirme işlemleri hemen hemen herkes için zordur. Bu zorluğu çok derecede azaltmak için Etlik nakliyat firmamız hizmet vermeye başlamış ve eşyalarınıza zarar vermeden gideceği yere kadar eşyalarınıza eşlik etmektedir. Evden eve nakliyat için özel yalıtım malzemeleri kullanılarak eşyalarınızın ambalajı yapılmaktadır. Firmamız güvenli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Nakliyat sektöründe ilk sıralarda yer almak için çaba sarf etmekteyiz. Eşyalarınızın istediğiniz sürede istediğiniz ilçe veya bölgeye taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Uzman kadromuz ile çalışmalarımıza tam gaz devam etmekteyiz. Sizlere en iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni firma olarak ve tüm ekip olarak yapıyoruz.

 

Şehirlerarası nakliyat ile de bizlere ulaşabilir ve sizlerin istediğiniz sürede sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız sizler için çalışmakta ve sizlerin memnuniyeti her şeyden önde gelmektedir. Etlik evden eve nakliyat sektörde birinciliği almış ve yaptığı hizmetler ile sizlere güvenli bir şekilde yardımcı olmaktadır. Firmamız sayesinde eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden şehir içi veya şehirlerarası taşımacılığı bizlere teslim edebilirsiniz. Firmamız zamanında taşımacılığa dikkat etmektedir. Sizlerin istekleri doğrultusunda zamanınızın değerli olduğunu bilerek hareket etmekteyiz. Bizlere sonuna kadar güvenebilir ve eşyalarınıza bir zarar gelmeyeceğinin garantisini verebiliriz. Eşyalarınıza sigorta yaparak bir zarar gelmesi durumunda firmamız sizlere masraflarını karşılama garantisi vermektedir.

 

Yılların vermiş olduğu tecrübeler ile sizlere hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Firma sizlerin taşımacılığının zor olduğunu bilerek sizlere bütün yardımları yapmaktadır. Ambalaj, taşıma, götürme ve yerleştirme işlemlerini tama zamanında yaparak yetiştirmektedir. Güvenilir ekibi ile Etlik nakliyat hizmetlerine devam etmektedir. Nakliyat sektöründe güven çok önemlidir. Bu firma güven problemini tamamen çözmüş ve sizlere kaliteli hizmetin en iyisini yaşatmaya çalışmaktadır. Taşımacılık ile ilgili sorunlarınız ve ihtiyacınız olduğu zaman bu firmamız ile iletişime geçebilir ve yeterli bilgiyi alarak eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Ambalaj yaparken tüm eşyalarınıza dikkat eder ve zarar gelmemesi için yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Battaniye gibi malzemeler kullanıp eşyalarınıza zarar vermemek için bütün çabayı göstermektedirler. Sizler de bu nakliyat firmamıza ulaşmanızı tavsiye eder taşınırken zorluk yaşamayacağınızı garanti ederiz.

Keçiören Nakliyat 2014