0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41
Keçiören Nakliyat Keçiören Asansörlü Nakliyat Keçiören Evden Eve Nakliyat

 HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIYORUZ


Hayatta her zaman her şeyin daha iyisi mutlaka vardır. Bir şey almak istediğimizde ya da hizmet sektöründen faydalanmak istediğimizde işinde en iyisi ile çalışmak mutlaka olumlu sonuçlara neden olacaktır. Örneğin maddi ve manevi değerlere sahip olan eşyalarımızı taşınmamız gerektiğinde teslim edeceğimiz kişileri özenle seçmeliyiz. Bu konuda kendisine güvenen Batıkent nakliyat müşterilerinin kalitesine yakışır kalitelerde hizmetler sunmak ve eşyalarını maksimum seviyelerde korumak adına çalışmaktadır. Çok geniş alana hizmet veren ve her hizmeti ile kendisi ile yarışan nakliyat sektörde öncü firmalardan olmak ve teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak çağımıza yakışır hizmetler sunmak adına elinden geleni yapmaktadır.


Karşıdan bakıldığında birçok kişi bu nakliyat hizmetinin kolay olduğundan bahsetmektedir. Oysaki kendileri işin başına geçtiklerinde daha taşınmak için gerekli ekip ve ekipmanların hazırlık aşamalarında yaşadıkları zorluklar karşısında pes etmektedirler. Oysaki akıllı kişiler bütçelerinin ve zamanlarının kıymetini bilmekte ve işi uzmanına bırakmaktadırlar. Her gün birçok kişi Batıkent evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak adına firmanın kapısını çalmaktadırlar. Sunulan hizmetler içerisinde neler olduğunu ve bu hizmetlere ödeyecekleri miktarları öğrenerek anahtarlarını nakliyata teslim etmektedirler. Nakliyatta müşterilerinden ihtiyaçları olan tüm bilgileri aldıktan sonra eşyaların analizlerini yapmak için adreslere gitmektedirler. Sonrasında eşyalara yeterli olacak kaliteli ekipmanları, uygun boyutlarda aracı ve ekipteki kişi sayısını da belirleyerek işe koyulmaktadırlar.


Eşyaların taşınmasında kullanılmakta olan kolilerin kalitelerine önem verilmektedir. Çok çabuk deforme olan kolilerin taşınma sırasında parçalanması halinde ortaya çıkacak olan manzara hiç hoş olmayacaktır. Ayrıca kolilere koyulacak olan eşyaların ağırlıkları da en iyi şekilde ayarlanarak taşınmaları kolaylaştırılmalıdır. Büyük ebatlara sahip olan halı, koltuk, yatak, çekyat gibi eşyalarda kalın naylonlar ile sarılarak muhafaza edilmektedirler. Ayrıca tüm bu hazırlanan eşyalar binanın dış cephesine kurulan asansör sistemi ile taşınmakta ve bu sayede hem Batıkent nakliyat ekibi daha az yorulmakta hem de zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmektedir. Yalnızca tek bir gün içerisine sığdırılmakta olan bu özel hizmet için ödenecek olan fiyatlarda sunulan hizmetler ile doğru orantılı olarak hesaplanmakta ve bu sayede eşya sahiplerinin ceplerinden fazla paralar çıkmamaktadır.

Keçiören Nakliyat 2014