0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41
Keçiören Nakliyat Keçiören Asansörlü Nakliyat Keçiören Evden Eve Nakliyat

BİLKENT NAKLİYAT


Ev Taşımada Firma Seçiminin Önemi

Günümüzde birçok firma ev taşıma konusunda hizmet veriyor. Siz firma seçiminde mutlaka ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Firma ev taşıma konusunda ne kadar tecrübeli ve hizmet içeriğinde neler var. Bunlara göz atmanız gerekir. Firmamız ev taşımacılığı konusunda geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile size hizmet verir. Ayrıca kurumsal yapımız ile tüm eşyalarınız zarar görmeden itina ile taşınır. Ev taşıma hizmeti uzmanlık gerektiren bir konudur. Bundan dolayı firmamız alanında uzman kadrosu ile size hizmet verir. Ayrıca sektör içerisinde başarı grafiğimizde oldukça yüksektir. Bilkent taşıma şirketi olarak en iyi hizmeti almanız sağlanıyor. Kurumsal müşteri hizmetlerimizden randevu alabilir ve kendinize uygun bir taşıma günü belirleyebilirsiniz. Firmamız randevu günün de ve saatinde adresinizde olur. İlk yapılacak işlem eşyalarınızı kontrol etme aşamasıdır. Daha sonra ağır olan eşyalarınız sıra ile nakliye araçlarına taşınır. Taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar verilmez. Hızlı ve güvenilir bir taşıma yapılır. Keçiören nakliyat olarak profesyonel hizmet anlayışı benimsenmiştir.

 

Ekonomik Fiyat Profesyonel Hizmet

Bilkent taşıma olarak tüm eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Oturma grubu, beyaz eşyalarınız özenle taşınır. Tüm eşyalarınız yeni adresinize geçtiğinizde çalışır bir şekilde size teslim edilir. Bundan dolayı endişeniz olmasın. Beyaz eşyalarınızın montajı uzman personel tarafından yapılır. Ev taşıma konusunda huzursuzluk yaşanır. Eşyaların yerleştirilmesi ve zarar görmeden taşınması gibi ayrıntılar sizi üzebilir. Ancak size sunulan tüm hizmetler profesyonel olarak verilir. Rahat ve huzurlu bir taşınma dönemi geçirmeniz için gerekli olan tüm alt yapı çalışması hazır olarak sunulur. Bundan dolayı hiçbir endişeniz olmadan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız fiyat politikası konusunda da gerekli desteği size sunmaktadır. Ev nakliyat konusunda ekonomik fiyatlar talep edilir. Ayrıca nakliye araçlarımız ev taşıma için dizayn edilmiştir. İçerisindeki raf sistemi sayesinde eşyalarınız güvenilir bir şekilde taşınır.

 

Yeni Adresinize Huzurlu Geçin

Firmamız yeni adresinize huzurlu bir şekilde geçmenize yardımcı olur. Sadece ev taşımacılığı değil, ofis taşımacılığı konusunda da gerekli destek kurumsal olarak verilmektedir. Bilkent taşıma olarak sektörün taşıma ihtiyacı karşılanmaktadır. Tüm bu hizmet seçeneklerinden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Garantili hizmet seçeneklerinden yararlanarak güven içerisinde yeni adresinize geçiş sağlayabilirsiniz. Bu hizmetler size özel olarak verilir. Ev taşımacılığında avizelerinizden elbiselerinize kadar özenle taşıma yapılır. Güler yüzlü hizmet sunularak memnuniyetiniz amaçlanır. Bundan dolayı hizmetlerimiz kalite kavramı içerisinde sunulur. 

Keçiören Nakliyat 2014