0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41
Keçiören Nakliyat Keçiören Asansörlü Nakliyat Keçiören Evden Eve Nakliyat

NAKLİYAT HİZMETLERİNDE GENEL HUSUSLAR


Yapılacak nakliye işlerinde tercih edilecek firmanın sağladığı olanaklar oldukça önemlidir. Özellikle evden eve nakliyat konularında yapılacak seçimlere dikkat edilmelidir. Hem fiziksel anlamda hem de psikolojik anlamda sıkıntı yaşamamak için firmamız ile iletişim kurulabilir. Uzun yıllardır Esat nakliyat alanında faaliyet göstermenin ötesinde memnuniyet oranının da bir hayli yüksek olması firmamızın kalitesini ortaya koymaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda son derece modern bir sistem anlayışı ile hizmet verilmesi de önemlidir. Uzun süredir çalışan tecrübeli bir kadroya sahip olan firmamızda aynı zamanda teknik meselelerde hızlıca halledilmektedir. Eşya paketleme, sıralama, taşıma, yerleştirme gibi aşamaları bulunan nakliyat işleminde aynı zamanda eşyaları sökme, monte etme gibi hususlar da önem arz etmektedir. Bu nedenle tam anlamıyla bir hizmet alınması için bu işlemlerin yapılması gereklidir.

Firma çalışanlarımızı tarafından yapılan paketleme işleminde öncelikle eşyaların durumları göz önüne alınmaktadır. Daha geniş boyutlu ve hafif olan eşyalar büyük kolileri koyulmaktadır. Kitap ve benzeri olan eşyaların koliye yerleştirilmesinde ise dikkatli olunması şarttır. Kolileme yapılırken tam anlamıyla doldurulması sağlanmaktadır. Taşıma sırasında yaşanacak sarsıntıdan etkilenilmemesi için bu husus önemlidir. Ayrıca kırılabilir olan eşyalar ambalajlanmaktadır. Sünger tarzı ürünlerinde yerleştirilmesiyle herhangi bir darbeden etkilenilmesinin önüne de geçilmektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerinin tamamının kaliteli olmasına da dikkat edilmektedir. Battaniye tarazı ürünlerin kullanımı herhangi bir yarar sağlamadığı gibi kullanımı söz konusu değildir. Çizilme riski taşıyan ürünlerin streç film ile sarılma işlemi de yapılmaktadır. Taşıma sırasında herhangi bir şekilde çizik, vuruk gibi sebeplerle hasar alınması söz konusu değildir. Esat evden eve nakliyat ile yapılan işlerde bütün eşyaların sigortalanması da mümkündür. Bu nedenle herhangi bir risk durumunda bu işlem gözden geçirilmelidir.


Taşınacak yerin yüksek katta olması gibi durumlarda ise asansörlü nakliye hizmetleri de firmamız tarafından talep edilebilir. Son derece kaliteli ve bakımlı olan sistemler ile yapılan taşımacılık işleminde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Çok daha hızlı ve kolay bir işlem olmasından dolayı da güvenilirlik oranı çok daha yüksektir. Esat nakliyat firmamızın sunduğu imkanlara oranla fiyatların da çok makul olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Keçiören Nakliyat 2014