0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

KEÇİÖREN NAKLİYAT

Evden eve nakliye ya da işten işe nakliye hem yorucu hem de zaman alan bir durum. Özellikle çalışanların ekstra zaman ayırarak evdeki eşyaları düzenli ve titiz bir şekilde paketlemesi, yeni taşınılan mekâna yerleştirmesi oldukça zordur. Bu tür durumlarda imdadınıza yetişen Keçiören nakliyat firmamız ile taşınmak artık sorun olmaktan çıkıyor. Profesyonel ekiplerin çok kısa bir sürede paketlediği eşyalarınız, hiçbir zarar görmeden yeni evinize naklediliyor.Siz de kahvenizi yudumlarken elinize hiçbir eşyaya sürmeden taşınmanın, yepyeni bir yaşama merhaba demenin keyfini sürüyorsunuz.Eğer firma memnuniyet anketini doldurarak reyting raporuna katkıda bulunmanız da mümkün. Taşınma esnasında yaşadığınız deneyimi ve yorumlarınızı paylaşabileceğiniz anket, reyting olarak yayınlanmakta ve bu sayede diğer kişiler de fikir sahibi olabilmekteler.


Yüksek katlı binalarda yük asansörü bulunmaması ve merdivenlerin geniş olmamasından kaynaklanan problemler artık gözünüzü korkutmasın. Keçiören evden eve nakliyat asansörlü nakliye araçları ile hizmetinizde. Dışarıdan balkon ya da geniş pencerelere dayanan asansör sayesinde mobilya ve paketlerinizin içindeki eşyalar zahmetsizce ve hiçbir tahribata maruz kalmadan araca yüklenir ve yine aynı sistemle yeni evinize yerleştirilir. Ankara’nın her ilçesine ve semtine hizmet veren firma, aynı zamanda Türkiye’nin tüm bölgelerine de nakliye hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyata ayağınıza getiren firma; modern teknolojinin getirmiş olduğu tüm yenilikleri de kullanmaktadır.


Taşınma esnasında zarar gören bir malzemeniz varsa üzülmenize gerek yok. Tüm bu süre boyunca eşyalarınızı her türlü kaza ve kaybolmaya karşı sigortalayabilirsiniz. Keçiören nakliyat alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutan sistemli çalışması ile geçmişten günümüze sektörünün öncü firmalarından biridir.Modern çağın gerektirdiği tüm koşulları bünyesinde barındıran firma, yarınlara uzanan yolda gücünü sürekli arttırmaktadır. Ev taşımacılığının yanı sıra iş yeri ve ofis nakliye hizmetinde de öncü olan taşıma şirketi, tüm ofis mobilyalarının yanı sıra, bir iş yerinde olabilecek tüm evrakların da zarar görmeden taşınmasını sağlar. K3 yetki belgesine sahip olan firma aynı zamanda araç parkı adresi ve firma erişim bilgileri ile de güvenilirliğini ispatlamış durumda. Haftanın her günü 24 saat boyunca telefonlarını arayabileceğiniz ve istediğiniz tarihlerde taşınma işlemini gerçekleştirebileceğiniz nakliyat firması ile artık her şey daha kolay.

(0312) 381 08 08

(0537) 955 47 42

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014