0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41
Keçiören Nakliyat Keçiören Asansörlü Nakliyat Keçiören Evden Eve Nakliyat

HER TÜRLÜ NAKLİYE HİZMETLERİ


Kişi açısından hem fiziksel hem de psikolojik sıkıntılara neden olabilecek durumlardan bir tanesi olan nakliye işlemleri için en önemli hususların başında firma seçimi gelmektedir. Fiyat anlamında makul olmasından dolayı tercih edilen nakliye firmalarının birçoğunun sağladığı hizmet kalitesinin oldulkça yetersiz olduğu görülmektedir. Her türlü nakliye hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçilmesi halinde gerekli bilgiler verilmektedir. Öncelikle eşya ile ilgili bilgi alımı sağlanmaktadır. Çünkü Ankara’nın önemli ilçelerinden olan Emek nakliyat ihtiyacını karşılayan firmamızda birçok farklı araç seçimi bulunmaktadır. Eşyaların çok olması durumunda uzun araç kullanımı yapılabilir olduğu gibi aynı zamanda kamyon tarzında araçlarda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra eşya taşınacak mevki ve bölge de önem arz etmektedir. Gerek sokağın dar olması gerekse yokuş olmasından dolayı bazı yerlere uzun araç girememektedir. Böyle durumlarda ise firmamıza ait olan küçük kamyona yüklenen eşyalar, daha sonrasında uygun bir yerde uzun aracımıza transfer edilmektedir.


son derece tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılan eşya paketleme ve taşıma işlemlerinde herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir. Battaniye, çarşaf, gazete, naylon gibi ürünlerin eşya taşıma işlemlerinde kullanılması mümkün değildir. AB standartlarında olan ambalaj malzemeleri ile her türlü eşyanın paketlenmesi çok daha sağlıklı olmaktadır. Ayrıca kırılabilir olan eşyaların çok daha hassas bir şekilde paketlemesi yapılmaktadır. Kitap ve benzeri ürünlerin kolilemesinde kutunun tamamen doldurulması önemlidir. Çünkü herhangi bir sarsıntı anında içerde sallanmaması sağlanmaktadır. Ayrıca kolilerin ağırlıkları da benzer olarak hesaplanmaktadır. Taşıma işlemlerinde istenmesi durumunda Emek evden eve nakliyat firmamız tarafından sağlanan her türlü hizmet sunumu dışında eşyaların sigortalanması da mümkündür. Farklı şekillerde olan sigortalarda arzu edilen yapılabilmektedir. 


Yüksek katlı binalardan yapılacak taşınma işlemlerinde ise Emek nakliyat hizmeti sunan firmamızın bünyesinde yer alan asansörlü taşımacılıkta tercih edilebilir. Daha hızlı olmasının yanında çok daha güvenli olan bu nakliye çeşidi genel itibariyle uygun alanlar için tavsiye edilmektedir. Bazı bölgelerde yer alan çok katlı apartmanlar için kullanılan nakliyelerde tercih edilen asansörlü nakliyat fiyatlarının da firmamızda uygun olduğu bilinmelidir. Kullanılan sistem bakımı ise düzenli olarak sağlanmaktadır.

 

Keçiören Nakliyat 2014