0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41
Keçiören Nakliyat Keçiören Asansörlü Nakliyat Keçiören Evden Eve Nakliyat

KEÇİÖRENASANSÖRLÜNAKLİYAT

Nakliyatta öncü kuruluş olan Keçiören asansörlü nakliyat firmalarında her türlü nakliyat işleriniz yapılmaktadır. Eşyalarınız taşınırken itina ile taşınmaktadır. Titizlikle hazırlanan eşyalar asansörlü sistemle hiç zarar görmeden indirilmektedir. Merdivenlere çarparak kırılan boyası atan eşyalara son.Dışarıdan araca kurulan asansörlü sistem hangi katta olursa olsun eşyanız bu sistem sayesinde saatler içinde taşınmaktadır. Eşyalarınızı asansörlü sistem olmayan firmalara taşıttırmamanız eşyanızın selameti açısından çok daha iyidir. Asansör sistemi olmayan taşıma firmalarında eşyanız zarar görecek ve taşınmanız daha uzun sürecektir. Hele birde yüksek katlarda oturanlar için asansör sistemi olmazsa olmaz.


Taşımada asansörlü sistem sayesinde çığır açan Keçiören asansörlü nakliyat firmalarında eşyanız ücretsiz olarak taşıma planı yapılır. Bütün eşyalar taşınmaya en uygun şekilde paketlenir. İkikat paketleme işlemi yapılır. İlk kat yumuşak kumaş gibi malzeme ikinci kat ise havanın olumsuz şartlarından etkilenmeyecek şekilde sıcağı yağmuru karı geçirmeyecek naylonla kaplanmaktadır. Bu şekilde düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar asansör sistemi ile nakliye aracına taşınmakta ve uygun bir şekilde yerleştirilmektedir. Nakliyat aracıda üzeri kapalı eşyanın çokluğuna ya da azlığına göre büyüklüğe sahip ve için eşyalarınızı kirletmeyecek şekilde tertemizdir hava şartlarına ve taşınacak eşyanın cinsine göre farklı nakliye araçlarımız mevcuttur. Nakliye aracına düzgün bir şekilde yerleştirilen eşyalar. Taşınacak yerelde deneyimli şoförleri sayesinde dikkatlice götürülür.


Nakliye aracı ile taşınan eşyalar taşınılan yerde de yine asansör sistemi ile kaçıncı katta olursa olsun o kata taşınır. Eşyalar dikkatlice taşınan yere indirilir. Paketleriaçılarak istenilen yerlere eşyalarınız yerleştirilmektedir. Tablolarınız saatleriniz istediğiniz yerlere asılarak ücretsiz olarak eşyalarınızın montajda yapılmaktadır. Kırılan zarar gören eşyaların telafisi yapılmaktadır. Kırılanların ücreti ödenir zarar görenlerin tamiri yapılmaktadır. Keçiören asansörlü nakliyat firmaları ile İster ev eşyası ister ofis eşyası olsun her türlü eşyanızın nakliyatı yapılmaktadır. Sizede kahvenizi yudumlarken eşyalarınızın yerini göstermek kalacaktır. Uygun fiyata eşyalarınızın titizlikle taşınmasını istiyorsanız keçi ören asansör firmalarından birine uğramanız yeterli olacaktır. Fiyatlarımız ve titizliğimiz konusunda iddialıyız. Bize uğramadan karar vermeyin.

(0312) 381 08 08

(0537) 955 47 42

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014